zaburzenia

Zaburzenia erekcji dotykają wielu mężczyzn w różnych okresach ich życia – mężczyzn młodych, po czterdziestce, pięćdziesiątce i starszych. Współcześnie problemy z erekcją można do pewnego stopnia uznać za schorzenie cywilizacyjne: siedzący tryb życia, niezdrowa dieta, nadużywanie pornografii i masturbacji, uzależnienia – wszystkie te rzeczy mają wpływ na jakość erekcji i na czas jej trwania. Czasem jej uzyskanie nie jest możliwe. Na pomoc przychodzi jednak Maxon Activ. Czym jest i w jaki sposób działa? Odpowiedź znajduje się w poniższym artykule.

Czym jest Maxon Activ?

Maxon Activ jest lekiem, który ułatwia osiąganie erekcji i utrzymywanie jej przez czas wystarczający do odbycia satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Nie jest jednak afrodyzjakiem, nie wpływa więc na poziom libido, który może się wahać w zależności od stanu psychofizycznego mężczyzny i jego osobistych preferencji i naturalnego popędu płciowego. Maxon Activ jest lekiem, który leczy, a jest skuteczny tylko wtedy, gdy pojawi się odpowiedni bodziec seksualny zdolny do wywołania pobudzenia seksualnego. Bez tej komponenty lek może okazać się nieskuteczny.

Skład preparatu

Substancją czynną Maxon Activ jest sildenafil, czyli substancja odpowiadająca za obniżanie ciśnienia tętniczego krwi, rozszerzająca naczynia krwionośne w prąciu i umożliwiająca łatwiejszy dopływ krwi do prącia, a w konsekwencji wywołująca erekcję, gdy pojawi się odpowiedni bodziec seksualny. Prócz sildenafilu w preparacie znajdują się również substancje pomocnicze. Każda tabletka preparatu Maxon Activ (dostępny w dwóch wersjach: opakowanie z 2 lub 4 tabletkami) zawiera 25 miligramów substancji czynnej.

Kiedy i jak stosować Maxon Activ?

Preparat Maxon Activ dostępny jest bez recepty, niemniej jednak warto skonsultować się z lekarzem, aby w pełni bezpiecznie korzystać z preparatu. Maxon Activ stosuje się na zaburzenia erekcji o psychogennej, fizjologicznej lub mieszanej etiologii. Preparat należy przyjąć na godzinę do czterech przed planowanym stosunkiem. W trakcie przyjmowania leku warto powstrzymywać się przed konsumpcją obfitych w tłuszcze produktów, gdyż mogą one spowalniać wchłanianie się leku i osłabiać jego działanie. Lek działa do 6 godzin i umożliwia odbycie satysfakcjonującego stosunku płciowego.

Kiedy nie stosować preparatu?

Osoby cierpiące na niewydolność nerek i wątroby, mające problemy z sercem i układem krwionośnym, a także przyjmujące leki z azotanami powinny kategorycznie wystrzegać się przyjmowania leku, gdyż jego przyjmowanie może prowadzić do bardzo niebezpiecznych konsekwencji.