Gdzie szukać miłości na wiosnę?

Pierwsze promyki cieplejszego słońca sprzyjają spacerom za rękę. Rozkwitające kwiaty aż proszą się, by być podarkiem dla ukochanej. Ale jak poznać nową miłość? Jak sprawić, by wraz z wiosną zakwitło w nas nowe uczucie? Gdzie i jak szukać miłości, by faktycznie ją znaleźć?

Ona jest zajęta, ty nie jesteś w jej typie a właściwie to do siebie nie pasujecie

Sposobów jest wiele. Coraz częściej wychodzimy z domu, po okresie zimowego przestoju, odżywa życie kulturalne w miastach. Pojawiają się oferty pierwszych imprez plenerowych, właściciele pubów i kawiarni nieśmiało wystawiają stoliki na zewnątrz. Istnieje szansa, że ktoś nas zaczepi, że urocza dziewczyna popatrzy na nas ciepoło, ośmieli i zaprosi do nawiązania nowej znajomości. Ale czy faktycznie należy na to czekać? A może z postawy pasywnej przejść do ofensywy? Można podejść do ślicznej kobiety, zagadać… Ale co, jeśli okaże się być zajęta lub wprost zdradzi Ci, że nie jesteś w jej typie? Odrzucenie na forum publicznym zdecydowanie nie należy do sytuacji, w których chciałbyś się znaleźć. Jak więc nawiązać znajomość, by nie narazić się na pośmiewisko dostając publicznie koszta, lub dowiadując się, że jest ma faceta. A może jest sposób by poznać jako bez bezpośredniej konfrontacji, anonimowo? Super byłoby też znać oczekiwania drugiej strony i wiedzieć czy do niej pasujemy oraz sprawdzić czy nasze osobowości będą się „zgrywać”. Przydałby się też czas na wstępne niezobowiązujące poznanie. Brzmi idealnie? Tak, tylko czy to możliwe?

Udana wiosenna randka może zacząć się online

Okazuje się, że jest to całkiem realne, jeśli zdecydujemy się nawiązać nowe znajomości przez poważne portale randkowe. Właśnie dzięki nim już na wstępie otrzymamy oferty tylko tych osób, które mogą być nami potencjalnie zainteresowane. Użytkownicy takiego portalu nie tylko deklarują poszukiwanie miłości (co gwarantuje, że nie spotkamy się z odmową mężatki lub kobiety w stały związku), ale również określają swoje kryteria, co do potencjalnego partnera oraz wypełniają test psychologiczny, na podstawie którego analizowana jest zgodność osobowości. To zawęża liczbę ofert, a poszukiwania czyni bardziej efektywnymi.

Teraz tylko od samego poszukującego zależy czy wiosenne starania zakończą się sukcesem.

Zwiększ swoje na znalezienie uczucia przez internet – główne zasady:

Single z portalu randkowego MyDwoje.pl wybrali w oparciu o swoje randkowe doświadczenia najważniejsze zasady, które czynią poszukiwania miłości online skutecznymi:

  • 39% kobiet zdecydowanie mówi: nie kłam zmieniając swój wzrost, wiek, stan cywilny, zawód
  • 9% pań przestrzega przed opowiadaniem zmyślonych historii o własnych zainteresowaniach i doświadczeniu oraz osiągnięciach.
  • 5% singielek stanowczo nie zniesie fałszywych zdjęć np. aktorów czy modeli
  • 12% mężczyzn uważa, że lepiej realistycznie myśleć o partnerce na randkę, gdyż idealizowanie jej może prowadzić do rozczarowania
  • 7% pań nie chce zbyt szybko dawać swoich danych kontaktowych obcym, uszanuj to
  • 9% pań nie toleruje wulgarnych rozmówców

Szukaj skutecznie i zakochaj się już wiosną

Okazuje się, że poszukiwanie partnera może być całkiem proste i przyjemne, jeśli podejdziemy do tego uczciwie i optymistycznie. Warto najpierw zdać sobie sprawę z tego, kogo poszukujemy – określić nasze preferencje, granice tolerancji i priorytety. Flirt i randkowanie to bardzo delikatna sfera życia, w której łatwo można zranić, zostać skrzywdzonym ale też poczuć nieopisaną radość i spełnienie. Jest to obszar naszego życia, który stanowi o pozostałych jego aspektach i szczęście w związku zdecydowanie rzutuje na całość naszej egzystencji. Warto więc założuć konto w portalu randkowym, który tak jak ty gra uczciwie i przestrzega zasad: graj fair i traktuj innych tak, jak chciałbyś, aby Ciebie traktowano.