Wystarczy na nią spojrzeć aby zorientować się, że nie jest to zwykłe auto kompaktowe. To wyjątkowy samochód pełen wdzięku i niewymuszonej elegancji. Zachwyca kierowców o różnych wymaganiach: poszukiwaczy emocji, miłośników komfortu, zwolenników najnowszych osiągnięć motoryzacji. Co świadczy o jej sukcesie i za co tak ją kochamy?

Historia lubi się powtarzać

Skąd wzięła się Giulietta? Kompakt wyjechał na europejskie drogi w 2010 roku, ale swoim charakterem nawiązuje do swojej imienniczki, która zachwycała kierowców w latach 50. i 60. XX wieku. Wystarczyło kilka modyfikacji, aby stworzyć godną następczynię starej Giulietty i zaprezentować kierowcą nową jakość jazdy ubraną w eleganckie nadwozie oraz ekskluzywne wnętrze. Obecnie auto cieszy się ogromną popularnością w swojej klasie. Za co kierowcy tak je uwielbiają?

1. Nienaganny styl

Giulietta jest autem zmysłowym, nęcącym zaokrąglonymi kształtami i delikatnymi wyżłobieniami nadwozia. W świetnym stylu nawiązuje do swoich poprzedników oraz charakterystycznych elementów Alfy Romeo: ponętny grill, smukłe światła, lekko wypukła maska, zadziorna skośnie ścięta rura wydechowa, sportowy tylny spojler to te elementy, które świadczą o niezaprzeczalnej elegancji Giulietty.

2. Energetyczne wnętrze

To, co wartościowe kryje się we wnętrzu. Giulietta została dopracowana w każdym szczególe. Kabina jest stworzona na miarę każdego, kto pragnie czuć się w samochodzie komfortowo. Kierowca znajdzie tam elementy wykonane z wysokiej jakości tworzyw. Sportowe akcenty podkreślające drapieżność auta, a także intuicyjnie rozłożone przyciski oraz matowe wykończenie stanowią odpowiedź na wymagania każdego estety.

3. Udoskonalone D.N.A.

Ale za popularność Giulietty odpowiada nie tylko jej doskonała prezencja. Model posiada D.N.A. prawdziwego zdobywcy. Mowa oczywiście o systemie wyboru stylu jazdy Alfa Romeo. To gratka dla kierowców poszukujących przede wszystkim przyjemności z jazdy. Wybór odpowiedniego programu dostosowuje się do sposobu, w jaki kierowca pokonuje kolejne zakręty, zapewniając maksymalne wykorzystanie możliwości skrytych pod maską samochodu. Wystarczy wybrać jeden z dostępnych trybów jazdy, aby w pełni korzystać ze świetnych osiągów, lekkości prowadzenia oraz stabilności na drodze w każdych warunkach. Trudno nie pokochać Giulietty – czas się z nią zmierzyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here