Najlepsze kosmetyki

Zastanawiając się czasem nad wieloma kwestiami, snujemy sobie w głowie plan na biznes, który w naszym mniemaniu ma nam dostarczyć sporego zysku i pozwolić nam żyć na dobrym poziomie. Nie zawsze udaje się znaleźć złotą myśl i wbić na rynek z czymś, co nam pozwoli godnie żyć. Jednak jakiś czas temu udało się to moim znajomym, którzy postanowili otworzyć profesjonalny salon z kosmetykami. Mieli oni bardzo dobre źródło, z którego owe kosmetyki zdobywali, gdyż reszta ich rodziny mieszkała na stałe we Włoszech i wysyłali im raz na czas próbki. Jeśli te podobały się klientom, to była zamawiana większa ilość właściwego towaru.

Biznes kręcił się więc bardzo dobrze i udało się im się w krótkim czasie zbudować niezłą markę. Profesjonalne kosmetyki do włosów, które sprzedawali w swoim salonie, były czasem zamawiane z dużym wyprzedzeniem. Ludzie zobaczyli bowiem, że towar jest dużo wyższej jakości niż ten u nas i rzucili się na niego brzydko mówiąc. Wszystko przypominało sytuacje, w których to wielkie markety organizują promocje świąteczne i ludzie tłumnie uderzają w poszukiwaniu okazji. Tutaj jednak sklep był zarządzany z głową i pierwszeństwo mieli klienci, którzy byli z moimi znajomymi od początku.

Ogólnie uważam, że tak powinien robić każdy i że jest to bardzo dobre podejście do tematu. Docenianie stałych klientów pomaga zbudować dobrą markę i zdobyć kolejnych ludzi. Przecież każdy zadowolony klient opowie o tym innym osobom, a te powtórzą wieść kolejnym ludziom. Jest na to przynajmniej duża szansa i tak wydaje mi się z mojego punktu widzenia. Postanowiłem kilka miesięcy po hucznym otwarciu salonu sprawdzić poziom usług na własnej skórze, wybrałem się więc w poszukiwaniu odżywki i balsamu do włosów. Miałem swojego ulubionego barbera, który strzygł moje włosy i brodę.

Zalecił mi dbanie o stan moich włosów i częstsze uczęszczanie do profesjonalnych sklepów. Salon moich znajomych spadł mi więc z nieba i postanowiłem to jak najszybciej wykorzystać. Udałem się na początku jednego z tygodni i od razu zostałem przywitany szerokim uśmiechem Patrycji i Michała. Stwierdzili trochę szydzącym tonem, że powinienem ich już odwiedzić 200 razy, a jestem dopiero pierwszy raz. Ucieszyli się jednak gdy zobaczyli, że mam zamiar zrobić większe zakupy i humor od razu nam się poprawił. Polecili mi tez kosmetyki do mojej brody, gdyż zauważyli, że jest sucha.

To prawda, że nie miała ona za dużo połysku i był to jej duży minus. Nie chciałem im mówić, ale właśnie głównie w tej sprawie udałem się do nich i to nie włosy były głównym powodem. Salon był w pełni profesjonalny i oczywiście na pierwszym miejscu stawiał włosy i wszystko co do nich potrzebne, ale do bród i innych partii ciała był także całkiem nie mały asortyment produktów. Wybrałem więc najpotrzebniejsze i udałem się do domu, by testować jakość włoskich specyfików. Okazało się po jednym dniu, że efekty są natychmiastowe. Byłem w niemałym szoku, gdyż rzadko w swoim życiu miałem do czynienia z tak dobrymi kosmetykami i odżywkami.

http://www.alterstyl.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMęskie fryzury.
Następny artykułKosmetyki