Męskie fryzury.

Któż z nas pamięta czasy, kiedy mężczyźni mieli fryzury, które z przodu były ścięte, natomiast cały tył był zostawiony i długi? Wtedy oczywiście to było bardzo modne, tak jak w przypadku kobiet na przykład mokra włoszka, na szczęście taki rodzaj fryzur możemy już zobaczyć na zdjęciach, ale być może nadejdą czasy, kiedy znowu wrócą do łask i będą się cieszyć dużą popularnością.

Dziś jednak warto skupić się na tym, jakie są teraz modne fryzury dla mężczyzn. Tutaj królują oczywiście krótko przystrzyżone włosy, ale są i zwolennicy dłuższych kosmyków. Niech kobiety sobie pomyślą, jakie to szczęście mają mężczyźni, którzy w ogóle nie przejmują się tym, którego fryzjera mają wybrać. Po prostu,kiedy uważają, że ich włosy potrzebują ścięcia, idą do pierwszego lepszego salonu, którego napotkają po drodze. Nie patrzą na to, jakie taki salon ma opinie i czy w danym momencie będzie miejsce dla niego. Są też faceci, którzy wcześniej umawiają się na zmianę fryzury, ale też nie ma dla nich znaczenia to, jaki to jest fryzjer. Ważne dla nich jest to, żeby ta fryzura była modna i nie przesadzona. Dla mężczyzny im łatwiej ścięte włosy, tym lepiej, bo mężczyźni z reguły nie lubią długo męczyć się z tym, żeby ich włosy doprowadzić do ładu i porządku i żeby były dobrze ułożone. Tak więc najlepsza i najbardziej wygodna jest fryzura krótka, może być tez lekko zaczesywana po bokach, albo krótka na całej długości z wyjątkiem grzywki, która jest troszkę dłuższa i którą tez można lekko zaczesać na bok, bądź też do góry. To oczywiście zależy, czy taki rodzaj fryzury pasuje do danego mężczyzny, ale w większości takie włosy dobrze wyglądają. Swoich zwolenników ma również fryzura, która jest trochę bardziej zwariowana i zakręcona i którą również można spotkać dzisiaj na ulicach, ale nie już tak często, jak jeszcze kilka lat temu. Krótko ścięte włosy, a po bokach wygolony wzorek. Strzałka, albo po prostu kreski. Był taki okres, że zarówno dorośli faceci, jak i nastoletni chłopcy mieli taką fryzurę na głowie, niestety nie wszystkim to do końca pasowało. Niektórzy twierdzą, że ogolona głowa jest i będzie zawsze modna, ale nie do końca mogę się z tym zgodzić. Wiadomo, że każdy nosi takie ubrania, w których mu dobrze i to dotyczy również danej fryzury. Bardzo często jest tak, że niektórzy panowie niestety mają zbyt przerzedzone włosy i nie wygląda to korzystanie, dlatego też decydują się na ogolenie, wolą być łysym, niż mieć trzy włosy na głowie i czuć się z tym niepewnie i źle. Wracając jeszcze do modnych męskich fryzur, to bardzo fajnie wśród męskich fryzur wygląda taka, która jest lekko kręcona, ale w takim nieładzie. Tak zwany wiatr we włosach, ale uporządkowany wiatr. Wystarczy przeczesać takie włosy ręką do tyłu i nie trzeba martwić się tym, że wystają po bokach jakieś niechciane kosmyki. Taka fryzura zawsze się obroni i będzie modna.

Męskie fryzury nie muszą być nudne. Najważniejsze, aby były odpowiednio pielęgnowane i regularnie strzyżone. Można podążać za modą, ale to facet powinien dobrze czuć się w tym, co ma na swojej głowie.

http://www.kosmetyka.edu.pl/