Proszę Państwa, oto prawdziwa gwiazda! Giulietta znakomicie oddaje to, o czym marzy większość kierowców – wysublimowane kształty, luksusowe wykończenie i drapieżność mruczącą cicho pod elegancką maską, która tylko czeka, aby ją uwolnić.

Innowacyjność rozwiązań

Giulietta cieszy nasze oczy już od 2010 roku. To właśnie wtedy Alfa Romeo zdecydowała się na wypuszczenie kompaktu, który stanie się synonimem elegancji i drapieżności. To samochód idealny dla tych, którzy chcą prezentować się znakomicie, a zarazem pragną poczuć za kierownicą prawdziwego ducha rywalizacji. Sportowa limuzyna znakomicie odpowiedziała na oczekiwania kierowców chcących prowadzić samochód z przyjemnością, a zarazem odrobiną adrenaliny.

Wnętrze zgodne z intuicją

Giulietta w pełni na nie odpowiedziała, oddając do  dyspozycji szereg nowoczesnych rozwiązań technicznych w zakresie prowadzenia. Mowa tu choćby o innowacyjnym systemie Uconnect z dodatkowymi aplikacjami, który staje się połączeniem między człowiekiem a maszyną. Z pomocą 5-calowego wyświetlacza dotykowego można w prosty sposób zarządzać plikami muzycznymi, monitorować parametry pojazdu, a także korzystać z nawigacji. Wszystko, co niezbędne do jazdy oraz rozrywki, zamknięte zostało w nowoczesnym, prostym w obsłudze interfejsie.

Dynamika jazdy zamknięta w DNA

W jaki sposób wyzwolić potencjał tkwiący pod maską Alfa Romeo Giulietta? Choć brzmi to nieprawdopodobnie, wystarczy jeden przycisk, aby poczuć prawdziwą wolność, a jednocześnie niezwykłą pewność za kierownicą. To zasługa innowacyjnego systemu D.N.A. do wyboru trybu jazdy. Zostaje on dopasowany nie tylko do warunków panujących na drodze, ale także do indywidualnych cech każdego kierowcy.

System doskonale wyczuwa, z jakim typem jazdy ma do czynienia i wie, jakie rozwiązania zastosować, aby należała ona do przyjemnych i bezpiecznych. Kiepska pogoda? Nic nie stanie Ci na przeszkodzie z trybem All Weather. Wolisz spokojną jazdę? Tryb Natural zapewni Ci odpowiedni komfort powadzenia. Warunki są wprost znakomite? Tryb Dynamic pokaże, na co tak naprawdę stać Giuliettę!