Wynajęcie auta na określony czas to zdecydowanie jedna z nowocześniejszych usług oferowanych na polskim rynku. Jest to nie tylko nowoczesna usługa ale co ważne prostota w skorzystaniu z niej. Car-sharing najpopularniejszy jest w dużych miastach, takich jak Warszawa. To nie tylko nowa moda, ale i szansa na zadbanie o środowisko oraz Twój cenny czas.

Wszystko zaczęło się od sharing economy.

Wynajmem aut na minuty swój początek ma w ekonomii współdzielenia, a więc sparing economy. Moda ta dotyczy nie tylko motoryzacji – sparing economy tyczy się także współdzielenia mieszkania czy też posiłków. Ekonomia współdzielenia staje się niezwykle modna, a co za tym idzie – staje się coraz lepszym pomysłem na biznes. Każdy kolejny pomysł okazywał się sukcesem, aż w końcu trafił on do wypożyczalni samochodów na minuty. Najważniejsza okazuje się wygoda osób korzystających z car-sharingu. W dowolnym momencie mają dostęp do bezpiecznego samochodu. Oszczędzają tym samym nie tylko swój czas, ale i pieniądze. Wystarczy kilka minut, by zarejestrować się w aplikacji firmy 4mobility.pl – jedyne czego potrzebujesz to aplikacji, prawo jazdy, karty kredytowej.

Ponosisz koszty za czas rzeczywiście wykorzystany.

Decydując się na usługę car sharing masz możliwość wynajmu auta na firmę bądź na osobę prywatną. Bez względu na to, który rodzaj wynajmu wybierzesz płacisz jedynie za czas przejazdu oraz przejechane kilometry. Nie musisz obawiać się braku paliwa – samochody są zatankowane i gotowe do jazdy. Tych kilka elementów sprawiło, że car sparing stał się sukcesem – patrząc na aktualną sytuację można spokojnie stwierdzić, że jest to rozwiązanie, które w przyszłości będzie cieszyło się coraz większym zainteresowaniem. Nie tylko ze względu na oszczędność ale i dbałość o nasze środowisko. Każdy z nas ceni sobie oszczędność czasu, finansów ale i własną wygodę. Kupno aut dla wielu osób mieszkających w dużych aglomeracjach to zbędny wydatek. Odkąd na rynku pojawiła się możliwość wynajmu auta na godziny, to wiele osób korzystających sporadycznie  samochodów wybiera car sharing.