Co kupić dziecku na roczek

Pierwsze urodziny to bardzo ważne wydarzenie w życiu małego dziecka i całej najbliższej rodziny. Wraz z ukończeniem pierwszego roku życia dziecko przestaje być niemowlakiem. W tym czasie maluch także bardzo intensywnie się rozwija. Pomału stawia pierwsze kroki oraz wypowiada proste słowa. Coraz lepiej potrafi komunikować się z rodzicami.
W tym wieku maluch wykazuje już bardzo duże zainteresowanie różnego rodzaju zabawkami. Rodzice i najbliższa rodzina często zastanawiają się co kupić dziecku na roczek.
Doskonale sprawdzają się pchacze. Można je zabrać na taras i do ogrodu. Są one bardzo pomocne w czasie nauki chodzenia, ponieważ pomagają utrzymać dziecku równowagę.
W przypadku małych chłopców świetnym wyborem są zabawkowe narzędzia, na przykład wiertarki, wkrętarki, młotki, śrubokręty czy akcesoria strażackie, takie jak kask, rękawice czy gaśnica.
Każdą małą dziewczynkę z pewnością ucieszy zabawkowy telefon, wózek dla lalek oraz lalka wydająca odgłosy, na przykład śmiech i płacz.
Na tym etapie bardzo dobrze sprawdzają się sortery. Klocki są w różnych kształtach i trzeba dopasować je do odpowiedniego otworu. Gdy dziecko prawidłowo wykona zadanie zabawka wydaje zabawne dźwięki i gra.
Chcąc zainwestować większą sumę pieniędzy, dobrym wyborem są baseny wypełnione plastikowymi piłkami, w których dziecko może bezpiecznie się bawić. Doskonale sprawdzają się huśtawki, które można rozstawić w domu, na balkonie, w ogrodzie lub na tarasie. W huśtawce dziecko świetnie się wycisza i uspokaja.

http://www.alebutik.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here