Sposoby na większy biust

Nie da się ukryć, że wydatny biust jest marzeniem wielu kobiet, zwłaszcza tych, które z natury mają naprawdę małe piersi. Chodzi tu nie tylko o podobanie się mężczyznom, dla których jest to bardzo ważny element kobiecego wyglądu. Mały biust jest mało imponujący, a nawet zaburza proporcje sylwetki, poza tym powoduje, że wiele ubrań nie leży dobrze. Nic więc dziwnego, że mnóstwo kobiet marzy o powiększeniu swych małych piersi. Jest na to wiele sposobów.

Najszybciej – bielizną

Kiedy chce się poprawić proporcje swojej sylwetki, można sięgnąć po stanik typu push up. Tego rodzaju bielizna cechuje się obecnością grubej warstwy gąbki. W niektórych modelach może być jej naprawdę dużo, więc efekt optycznego powiększenia biustu może być imponujący. Wada takiego rozwiązania jest jednak oczywista – czar pryska, gdy zdejmuje się bieliznę. Poza tym takie grube staniki nie zawsze są wygodne, ich noszenie może być uciążliwe zwłaszcza w upał.

Domowe sposoby powiększania biustu

Wiadomo, że najszybciej i najlepiej jest powiększyć piersi u specjalisty, decydując się na zabieg, na przykład powiększenie biustu własnym tłuszczem, jednak dla wielu kobiet jest to ostatecznością. Powodem tego są obawy braku powodzenia zabiegu i niezadowolenia z nienaturalnego wyglądu, ale najczęściej – brak funduszy. Wobec tego dziewczęta i kobiety chwytają się innych metod, jak picie ziół, smarowanie balsamami i kremami czy łykanie tabletek. Picie ziół jest najtańszą metodą, jednak nierzadko można tym sobie zaszkodzić, zwłaszcza gdy sięga się po zioła z fitoestrogenami bez konsultacji z lekarzem. Kremy i tabletki zaś nie należą do tanich. Zdesperowane kobiety często wydają na nie praktycznie tyle, że w tej cenie mogłyby mieć na przykład Lipotransfer. Warto więc przekalkulować, czy nie lepiej zdecydować się na powiększenie biustu własnym tłuszczem, co da widoczny, ale jednocześnie naturalny efekt.

Piersi marzeń na wyciągnięcie ręki

Lipotransfer, czyli przeszczepianie tłuszczu do piersi, pobranego wcześniej z innego miejsca na ciele, zwykle z brzucha (ale w grę wchodzą też pośladki, biodra, a nawet uda), to świetna metoda także dla tych osób, które obawiają się nienaturalnego efektu. Lipotransfer to nie wszczepienie silikonowych implantów, efekt jest więc zupełnie inny, praktycznie idealnie naśladuje naturę. Poza tym przeszczepianie tłuszczu pozwala pozbyć się go z miejsc, w których jest go za dużo.