Ranking tuszy do rzęs

Żaden makijaż, czy to codzienny, do pracy, czy to na randkę czy inne wieczorne spotkanie nie może być zrobiony bez odpowiednich kosmetyków – takim jest oczywiście między innymi tusz do rzęs. Nie każdy jednak, mimo wysokiej ceny oraz zachęcającej, popularnej marki, będzie faktycznie dobry. I odwrotnie – nie każdy stosunkowo tani kosmetyk będzie niekoniecznie dobrym wyborem. Może się okazać, że w przedziale cenowym, którego do tej pory w ogóle nie brałyśmy pod uwagę ze względu właśnie na niską cenę, znajdzie się produkt spełniający wszystkie twoje oczekiwania co do tego, jaki powinien być tusz do rzęs.
Poniżej przedstawiamy ranking tuszy do rzęs – najlepsze propozycje ze sklepowych półek, jakie udało nam się znaleźć.
W cenie do symbolicznych dwudziestu złotych można nabyć znakomity tusz Colossal Volum Express, zwiększający objętość. To jeden z najlepszych produktów tej marki, chociaż również i inne tusze z serii Colossal firmy Maybelline są wprost genialne. Gwarantują maksymalne pogrubienie, dzięki czemu uzyskujemy efekt sztucznych rzęs, dodatkowo posiada naprawdę ultra ciemny pigment, a to sprawia, że spojrzenie jest niesamowicie kuszące.
W rankingu tuszy do rzęs w cenie do czterdziestu złotych nie może zabraknąć L’Oreal Paris Volume Million Lashes So Couture Mascara. Ta długo brzmiąca nazwa kryje w sobie również tusz zwiększający objętość rzęs. Tutaj jednak w buteleczce znajdziemy płynny jedwab, dzięki któremu każda rzęsa z osobna jest pokrywana czarnym pigmentem. Szczoteczka to kolejny atut tego tuszu – doskonale rozdziela każdy włosek naszych rzęs, dając jeszcze lepszy efekt bez sklejania.
Trzecie miejsce, również w tym przedziale cenowym, zajmuje Max Factor – Masterpiece MAX. Ten tusz z kolei ma właściwości wydłużająco-pogrubiające. Przeznaczony jest więc dla wszystkich kobiet o krótkich i mało wyrazistych rzęsach. Dzięki niemu spojrzenie jest bardziej kuszące i przyciągające spojrzenia innych. To również rusz niepodrażniający oczu osób noszących soczewki kontaktowe.

http://www.twardyszparag.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here