portfel
fot: pixabay.com

W ostatnich kilku latach zmieniła się znacząco moda na portfele zarówno dla kobiet jak i w przypadku mężczyzn.

Zobacz też:http://www.beyouty.pl/wybieramy-portfel-na-karty-i-wizytowki-na-co-postawic/

Jeszcze jakiś czas temu decydowaliśmy się na wybór portfela pokaźnych rozmiarów. Liczyło się przede wszystkim to, czy zmieścimy dużo bilonu, kart płatniczych, zdjęć bliskich osób i banknotów. Portfel miał być pojemny i mieścić wszystko.  

Taki model mógł mieć zastosowanie dla osób, które nosiły portfel w torebce, torbie lub plecaku. Z racji sporych rozmiarów portfeli gorzej sprawdzało się rozwiązanie z noszeniem ich w kieszeniach spodnie. A jak wiemy spora część Panów od zawsze preferuje tylko taką metodę.

Jaki powinien wyglądać nowoczesny portfel na karty i wizytówki

Co w takim razie zmieniło się w temacie portfeli? Przede wszystkim nikt z nas nie chce nosić wypchanych kieszenie spodni. Wygląda to bardzo nieestetycznie, co więcej przeszkadza w wielu codziennych czynnościach. Po drugie zmieniło się nasze podejście do formy płatności za towary i usługi. Pieniądz w znanej nam tradycyjnej formie powoli schodzi na dalszy plan.

Komfort i bezpieczeństwo w kieszeni

Współczesne portfele na karty i wizytówki są ultralekkie, płaskie i trwałe. Możemy je nosić w kieszeni spodni, w wewnętrznej kieszonce marynarki, żakietu lub kurtki bez obawy, że ich „wypchną” nam dziurę swoim ciężarem. Przy wyborze takiego portfela kierować powinniśmy się zasadą trwałości materiałów i funkcjonalnością produktu.

Wiele polskich marek proponuje nam spory wybór swojej galanterii skórzanej, pośród której znajdziemy duży wybór portfeli na karty i wizytówki. Do ich produkcji wykorzystuje się skórę ekologiczną i wysokiej jakości metalowe elementy wykończenia np. w postaci bryloczka na klucze.

Nowoczesny styl 

W ofercie znajdziemy również propozycje dla bardziej wymagających użytkowników. W osatnim czasie sporo portfeli na karty i wizytówki wykonywanych jest z aluminium. Materiał ten gwarantuje nam niezwykłą trwałość i lekkość konstrukcji. Taki portfel na karty nie przestraszy się sporej ulewy, przetrwa również kontakt z ogniem i uszkodzeniami mechanicznymi.

Przeczytaj też: http://www.elegans.pl/t-shirt-podstawa-modnych-stylizacji/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here