Zegarmistrz.com – ponad 100 lat profesjonalizmu

Markowy zegarek świadczy o klasie, elegancji, wyczuciu smaku. Choć żyjemy w czasach dominacji smartfonów, osoby o określonej pozycji społecznej i zawodowej nie zadowalają się sztampową elektroniką, tylko stawiają na sprzęt o określonej renomie. Jeżeli poszukuje się nowoczesnego, klasowego zegarka, dobrym pomysłem będzie zajrzenie pod adres internetowy Zegamistrz.com.

Cztery generacje

Strona Zegamistrz.com to miejsce, w którym można znaleźć najwyższej jakości zegarki. Z adresem tym powiązania jest krakowska firma zegarmistrzowska Płonka, która jako jedyna w Polsce istnieje nieprzerwanie od 1899 roku! Zajmuje się nie tylko sprzedażą zegarków, lecz również i serwisowaniem. Przez ponad wiek na rynku firma wypracowała najwyższe standardy obsługi klienta. Jej kompetencje potwierdzają liczne dyplomy i certyfikaty od najbardziej prestiżowych producentów zegarków jak Tissot czy Certina (http://www.zegarmistrz.com/Zegarki_Certina-k31-0–.html). Życzenia i błogosławieństwo firmie Płonka przekazał podczas wizyty w Polsce papież Jan Paweł II.

Oferta sklepu

Sklep internetowy firmy Płonka, który znajduje się pod wspomnianym adresem Zegamistrz.com, oferuje wyłącznie 100-procentowo oryginalne zegarki renomowanych producentów, którzy wchodzą w skład największego na świecie koncernu Swatchgroup –Tissot, Certina, Swatch, Calvin Klein. W ofercie sklepu są również produkty innych znanych producentów ze Szwajcarii, Doxa i Atlantic, jak i tak zwane marki fashion, czyli na przykład Fossil, Diesel, Michael Kors.

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są nie tylko najwyższej jakości, lecz również dostępne są po najkorzystniejszych cenach. Kupując zegarek, każdy klient może liczyć na przekazanie cennych wskazówek, dotyczących konkretnego modelu oraz jego użytkowania. Firma Płonka ceni czas klienta, a także przykłada wielką wagę do atmosfery transakcji. Wszystkie przesyłki są bardzo precyzyjnie zabezpieczone i wysyłane w najszybszym możliwym terminie.

Serwis zegarków

Oprócz sklepu Zegamistrz.com firma Płonka posiada dwa zakłady w Krakowie i jeden w Zakopanem, które świadczą także usługi serwisowe. Zegarek składa się z wielu elementów, które po jakimś czasie się zużywają. Szybciej zegarki nakręcane, mechaniczne, niż kwarcowe, na baterie. Firma wykonuje przeglądy wszystkich typów zegarków. Najwyższej klasy zegarmistrze zatrudnieni w firmie Płonka dokładnie przejrzą urządzenie i szybko oraz dokładnie zdiagnozują ewentualną awarię.

Jak głosi prezentacja firmy: ”Nie unikamy trudnych wyzwań. Nawiązujemy współpracę z wszelkimi innymi firmami produkującymi zegarki, aby móc dokonać wszelkich napraw. Tak zegarków współczesnych, jak i z dawnych lat, a także tych antycznych”.

Ceny przeglądów

Jeśli chodzi o zegarki mechaniczne, ceny podstawowego przeglądu w firmie Płonka, nieobejmującego wymianę części, wahają się od 50 do kilkuset złotych, w zależności od stopnia skomplikowania mechanizmu.

Przegląd zegarka kwarcowego to koszt wahający się także od 50 do kilkuset zł w zależności od stopnia skomplikowania mechanizmu. Można też wymienić w zakładzie baterię. Jej koszt zaczyna się od 12 zł. Najdroższe kosztują kilkadziesiąt złotych. Szczegóły znajdziemy na stronie www.zegamistrz.com.