Subaru Forester – odkrywaj drogę na nowo

Zakup Forestera to decyzja przemyślana i opłacalna – bez względu na to, czy dotyczy nowej czy używanej wersji. Samochód został wykonany na tyle solidnie, że nie trzeba obawiać się poważniejszych usterek czy problemów w swobodnym prowadzeniu samochodu nawet na bardzo wymagającej nawierzchni.

Auto z pogranicza gatunków

Subaru Forester to kompakt produkowany przez japońską markę od ponad 20 lat. Co w nim wyjątkowego? Ze zwykłego rodzinnego kombi przeobraził się w samochód znakomity do jazdy po bardziej wymagającym terenie. Wóz zawdzięcza to obecności między innymi napędowi 4×4, a także lepszym rozwiązaniom technicznym – jak znany już i ceniony przez kierowców silnik w układzie Boxer.                                              

W ciągu dwóch dekad model rozwinął się na tyle, aby dziś z powodzeniem konkurować z innymi SUV-ami oraz miejskimi crossoverami. Subaru Forester to z jednej strony idealne auto dla rodziny, a z drugiej doskonały pojazd do dynamicznej jazdy poza miastem. Kto nie chciałby takiego kompana?

Droga stoi przez Tobą otworem!

Po drogach poruszamy się już czwartą generacją pojazdu (powstałą w 2012 roku), uzupełnianą co jakiś czas o rozwiązania dedykowane zarówno przyjemnej i solidnej jeździe, jak i bezpieczeństwu. Przemyślany facelifting, aż pięć wersji wyposażenia (w tym Comfort, Platinum oraz Sport), drobne zmiany oświetlenia i mamy to – dynamiczny, masywny kompakt z pogranicza crossoverów i SUV-ów, który na dodatek dostępny może być już za kilkanaście tysięcy złotych.

Samochód ten jest idealny dla kogoś, kto nie lubi przesady w kwestii stylistyki, ale jednocześnie nie stroni od nowinek technicznych. Chętnych na przejażdżkę po miejskiej dżungli nie brakuje – ale co powiesz na auto, które poza nią oferuje jeszcze pełniejsze doznania? Warto od czasu do czasu rozstawić rodzinę w domu, aby poczuć wolność: Subaru Forester Ci ją zapewni i to z nawiązką.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here