Bransoletka to klasyczny, bardzo kobiecy element biżuterii. Krótki łańcuszek z dodatkami w postaci kryształków Swarovskiego, pereł czy uroczych zawieszek na przegubie dłoni, pięknie ją ozdobi, niezależnie od tego, czy ubranie jest odświętne, czy codzienne. Zakup bransoletki na prezent może sprawić kłopot tylko wtedy, kiedy nie wiemy, jaki rozmiar wybrać.

Jak dobrać bransoletkę?
Wielu mężczyzn wybiera bransoletkę, gdy chce sprawić przyjemność swojej mamie, partnerce, córce, na święta, urodziny czy bez okazji. Ważne jednak, żeby bransoletka była nieco dłuższa niż rozmiar przegubu dłoni. Wystarczy 2 cm dodatkowo, żeby delikatnie wisiała, nie uciskała, ale także nie spadała z dłoni. Najbezpieczniej będzie zmierzyć potajemnie bransoletkę często noszoną przez kobietę, której chcemy podarować biżuterię. Jeśli jednak nie mamy ku temu okazji, możemy wybrać standardowy rozmiar, a ten wynosi 19 cm. Kiedy szukamy prezentu dla pani o nieco większych kształtach, bezpieczniej jest kupić biżuterię dłuższą o kolejne 2 cm. Wiele bransoletek, na przykład z tej kolekcji https://zanka.com.pl/sklep/kategoria/bransoletki ma łańcuszek, który pozwala na zapięcie biżuterii w dowolnym miejscu. To sprawia, że obwód jest regulowany, a sama bransoletka o wiele bardziej uniwersalna.
Bransoletka złota czy srebrna?
To, czy zdecydujemy się na zakup bransoletki złotej lub srebrnej, zależy już od indywidualnych preferencji. Warto jednak przyjrzeć się modelom z dodatkiem kryształków Swarovskiego. Są niedrogie, a jednocześnie przepięknie błyszczą.

http://www.nauczmniemamo.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here