Pierwsza Miłość

Fani polsatowskiego serialu bardzo często pytają co dalej w pierwszej miłości. Nic w tym dziwnego. Perypetie bohaterów, jak również malowniczy Wrocław w tle sprawiają, że serial przyciąga przed ekrany telewizorów wiele osób.
A zatem co dalej w pierwszej miłości? Po śmierci Natalii widzowie zastanawiają się czy Kinga dowie się prawdy o kolejnym romansie Artura? Jeśli tak się stanie, czy zdoła wybaczyć mu kolejną zdradę?
Czy ze względu na chorobę Tomka zostaną w Wadlewie, a może chłopakowi poprawi się na tyle, by wrócić do Wrocławia.
Kibicujemy Melce na nowym stanowisku i czekamy na konfrontację z jej byłym szefem – kobiecym bokserem.
Ci, którzy pytają o to co dalej w pierwszej miłości śledzą z zaciekawieniem również wątek Krystiana, który po stracie pracy zajął się sprzedażą narkotyków. Gwoździem do trumny okazała się próba podpalenia mieszkania, które kupił im teść. Czy Kalina wybaczy mu i ponownie zaufa? Tego na pewno dowiemy się w najbliższych odcinkach.
Pierwsza miłość to serial wielu bohaterów i wątków. Każdy z widzów kibicuje innej postaci, jednak to te pozytywne charaktery zyskują najwięcej sympatii.
Co się w takim razie stało, że coraz więcej głosów w internecie zmieniło swój stosunek do Sylwii? Postać grana przez Edytę Herbuś w ostatnim czasie wiele przeszła i trafiła do zakładu zamkniętego. Nie obyło się to bez „pomocy” Justyny, która okazała się być biologiczną córką Sylwii, oddaną zaraz po porodzie do domu dziecka.
Można by rzec, trafił swój na swego. Co dalej w pierwszej miłości? Tego dowiemy się codziennie od poniedziałku do piątku w Polsacie.

http://www.nagrodobiorcy.pl/