Sklep internetowy Pasaż Biurowy posiada bogatą ofertę niszczarek biurowych. W tej kategorii przedstawiamy Państwu niszczarki marki Fellowes, cieszące się dużym uznaniem rzeszy klientów na całym świecie. Marka Fellowes znana jest z produkcji niszczarek o dużej wydajności i trwałości. Zautomatyzowany system niszczenia oraz duża moc urządzenia to cechy charakterystyczne dla produktów marki Fellowes.

Oferta niszczarek w sklepie Pasaż Biurowy

Sklep internetowy Pasaż Biurowy posiada bogaty wybór niszczarek Fellowes. Duży asortyment pozwala na dobór sprzętu odpowiedniego do naszych wymagań i oczekiwań. W ofercie sklepu znajdziemy:

– niewielkie urządzenia domowe przeznaczone do użytku osobistego

– niszczarki biurowe Fellowes rekomendowane do użytkowania przez jedno stanowisko pracownicze

– urządzenia przystosowane do obsługi przez kilka osób.

Niszczarki Fellowes, przystosowane do obsługi przez wiele osób, charakteryzują się wysoką wydajnością i dużą mocą silnika – przeznaczone są do ciągłej pracy o dużym natężeniu. Wszystkie urządzenie Fellowes wyposażone są w zabezpieczenia, które zatrzymują pracę niszczarki w sytuacji dotknięcia szczeliny niszczącej przez człowieka bądź zwierzę. Niszczarki cechują się cichą pracą oraz kontrolą zacięć. Co istotne, niszczarki Fellowes są energooszczędne – pobierają do 70% mniej energii elektrycznej zarówno podczas uśpienia, jak i w trakcie pracy urządzenia.

Niszczarki Fellowes ceny

Sklep internetowy Pasaż Biurowy oferuje kupno wszystkich urządzeń marki Fellowes w atrakcyjnych cenach. Najprostsze wersje urządzenia kupimy już od 319,00 zł, natomiast za modele bardziej ergonomiczne i nowoczesne zapłacimy do 3500,00 zł. Większość produktów sprzedawana jest w promocyjnych cenach, dzięki czemu mają Państwo możliwość zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą niszczarek Fellowes oraz, w przypadku jakichkolwiek pytań, do kontaktu z naszym doradcą klienta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here