Doładowanie portfela PSN nie musi być trudne. Co więcej, wcale nie musi być drogie. Jeśli chcesz kupować gry bez korzystania z karty kredytowej, sprawdź z nami, jak zrobić to już teraz!

Aby korzystać z oficjalnego sklepu PlayStation, najlepiej posiadać kartę kredytową. Wprawdzie możemy czasami wykonać transakcje kartami debetowymi, ale nie zawsze się to udaje. Nie każdy kartę kredytową posiada. Co więcej, są też osoby, które nie chcą podawać danych swojej karty, ponieważ obawiają się wycieku danych. W takiej sytuacji najlepszym wyborem będą karty prepaid PSN, dzięki którym możemy doładować swój portfel i potem wydawać z niego pieniądze on-line.

Korzystanie z portfela PSN jest bardzo proste. Na początku wykonujemy doładowanie, wpisując odpowiedni kod na swoim koncie, a potem nasz portfel jest doładowywany wybraną kwotą. Z tej kwoty możemy płacić za nowe gry, dodatki i inne materiały. Jeśli skończą nam się pieniądze, możemy doładować konto jeszcze raz.

Doładowanie portfela PSN jest możliwe generalnie na dwa sposoby – stacjonarnie albo przez internet. Pierwsza opcja polega na zakupie fizycznej karty z kodem w sklepie. Znajdziemy je przede wszystkim w sklepach z grami, elektroniką, a także w niektórych hipermarketach oraz w salonikach prasowych. Kupujemy doładowanie i płacimy gotówką albo kartą – potem kod z karty wpisujemy na swoim koncie.

Wygodniejszym rozwiązaniem są jednak karty prepaid PSN dostępne przez internet. W tym przypadku nie musimy wychodzić z domu, aby doładować swoje konto na PlayStation. Karty znajdziemy w wielu serwisach internetowych sprzedających doładowania. Za zakup możemy zapłacić szybkim przelewem – nawet jeśli wykonamy przelew z innego banku, możemy liczyć na natychmiastowe księgowanie, dlatego swój kod dostaniemy po paru minutach. Co więcej, w tym przypadku możemy liczyć też na dodatkowe bonusy pozwalające nam na doładowanie konta w niższej cenie!

Przy zakupie kart PSN on-line zawsze warto sprawdzić sprzedającego – zdarzają się oszustwa! Opinie możemy wyszukać w sieci po wpisaniu nazwy sprzedawcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here