Uwaga! Tekst pisany przez faceta, doświadczeniem faceta i jegoż spostrzeżeniami.

Nie ukrywajmy, że mężczyźni mają problem ze znalezieniem jakiegokolwiek prezentu dla swojej partnerki, niezależnie od tego, czy jest to świeży związek z dziewczyną, czy wieloletnie małżeństwo. Nawet jeżeli pomysł pojawia się dość szybko, to wcale nie oznacza, że jest on właściwy i podarunek okaże się trafiony.

Co ciekawe, faceci skupiają się raczej na prezentach typowo użytkowych i jeżeli już potrafią wykrzesać z siebie jakieś pokłady kreatywności, najczęściej ogranicza się to do wyboru nietypowego koloru danego produktu. Jeżeli wobec tego myślisz, że soniczna szczoteczka do zębów będzie idealna, zastanów się raz jeszcze. Ty byś się ucieszył, bo pewnie nie chce Ci się wydawać na takie rzeczy pieniędzy, ale kobieta może czuć się rozczarowana. Być może dlatego, że spodziewała się, że wręczysz jej prezent spływając z tęczy na jednorożcu, albo bardziej przyziemnie, paląc gumę białym BMW i8 przed blokiem i podarunkiem okaże się jej najskrytsze marzenie (pewnie remont…). Nie wiemy do końca jak to działa… Wiemy jednak, że idealny prezent dla dziewczyny NIE ISTNIEJE! Oczywiście tylko dla facetów, bo my możemy się tylko zbliżyć do tej idei. W jaki sposób? Mam nadzieję, że będziemy mogli Wam pomóc kilkoma pomysłami.

Coś do domu lub kuchni, całkowicie użytkowego? Pewnie, tylko z pomysłem!

Pamiętacie film „Taksówkarz”? Na pewno! A dokąd główny bohater, grany przez Roberta de Niro zabrał dziewczynę na pierwszą randkę? Pomożemy Wam – do kina porno… Posługując się tym przykładem, chcieliśmy uzmysłowić, że aby pozytywnie zaskoczyć kobietę (każdą), nie możemy myśleć jak facet, chociaż przez chwilę. I tak, jeżeli na każdą okazję kupujesz jej róże, zdecyduje się czasami na jakieś inne kwiaty. Dla nas to żadna różnica, ale dla niej, to jakby przeprowadziła się ze Skierniewic do Paryża. Podobnie może być z prezentami. Czy kuchenna deska do krojenia, jasiek do spania, parasolka, kubek czy zegar ścienny do super prezent dla dziewczyny? Oczywiście że tak! Sęk w tym, że musi być podany w odpowiedniej oprawie, czyli wyróżniać się czymś, mieć dodatkowe funkcje, fajnie wyglądać lub nawiązywać do jej ulubionego filmu, serialu czy zespołu muzycznego. Gdzie szukać takich rzeczy? Na pewno nie w lokalnym sklepie elektrycznym lub z artykułami domowymi – tam znajdziesz wyłącznie pomoce domowe, za które dostałbyś po głowie z dumną prezentacją typu: „nie jestem kurą domową”. I być może: „Śpisz na kanapie”, a tego chcielibyśmy uniknąć.

Gdzie wobec tego szukać inspiracji? Oczywiście u wujka Google. Wystarczy trafić na strony sklepów ze śmiesznymi prezentami i znaleźć odpowiedni gadżet dla swojej wybranki. Warto zastanowić się najpierw, co sprawiłoby jej największą przyjemność, jak spędza wolny czas lub co ją bawi. Wracając do przykładu akcesoriów kuchennych – to naprawdę jest do przełknięcia i wcale Was nie podpuszczamy. Wystarczy, że zamiast wybrania zwykłego fartuszka do gotowania, wręczysz jej taki, który wygląda jak suknia wieczorowa. Wtedy zamiast „Sam idź do garów” usłyszysz „Cudna kochanie, możesz kupić sobie tę konsolę, dołożę ci 200zł”.

Adekwatnie należy postępować z każdym innym bzdetem: jeżeli to powerbank, niech wygląda jak głowa jednorożca lub Pikachu, jeśli o parasolka, niech otwiera się od góry i ma kolorowy wzór, jeżeli to kubek, to niech sam miesza kawę i mówi jej co chwila, że kumpela z pracy przytyła. Możliwości jest naprawdę sporo, a najprostszy sposób na znalezienie takiego prezentu dla dziewczyny w szybkim tempie jest następujący proces myślowy: najpierw zadajemy sobie pytanie: co? Następnie znajdujemy dowolny produkt (AGD, RTV, akcesoria do kuchni, pielęgnacji, sprzątania, na imprezę). Olewamy wszystkie standardowe sklepy i markety i szukamy wyłącznie tych, które oferują dziwne, niecodzienne i nieoklepane gadżety. Tu trzeba się przebić przez stronę i znaleźć coś odpowiedniego na tę chwilę i gotowe! Oczywiście w grę wchodzi również wycieczka do Tunezji, roczny zapas nutelli, wiadro najdroższych perfum, obrabowanie jubilera i sportowy samochód miejski – ale to wszystko oklepane i z resztą… sami do tego dojdziecie z biegiem lat. Powodzenia!

Tekst inspirowany gadżetami ze strony: https://www.toys4boys.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here