Fiat 500 w latach 60. robił zawrotną karierę. Dzięki niewielkim rozmiarom, komfortowemu wnętrzu oraz stylowemu wykończeniu był po prostu uroczy. Nie dziwi zatem, że Fiat tak chętnie wrócił do produkcji legendarnej „pięćsetki” w kilku zachwycających osłonach. Nas interesować będzie dziś wersja Pop – doskonała do jazdy po mieście.

Wsiądź do legendy

Wystarczy na niego spojrzeć, aby się nim zachwycić. Nowa odsłona Fiata 500 stanowi nowoczesną kopię „pięćsetki” z lat 60., uzupełnioną o nowoczesne rozwiązania ułatwiające codzienną jazdę. Poza tym jest po prostu elegancki – doskonale prezentuje się na miejskich drogach. Swoją popularność zawdzięcza m.in. rozmiarom oraz komfortowemu wykończeniu.

Fiat 500 w podstawowej wersji Pop posiada długość 3571 mm, szerokość 1627 mm oraz wysokość 1488 mm. Dzięki temu doskonale porusza się po ruchliwych drogach i zawsze znajdzie miejsce na miejskim parkingu. A ponadto zaopatrzony został we wszystko czego potrzebujesz podczas codziennej jazdy: elektryczne lusterka, centralny zamek czy komputer pokładowy MyCar. Oprócz tego ta wersja wyposażenia zaopatrzona została we wskaźnik zmiany biegów GSI oraz wspomaganie kierownicy DualDrive, które pozwalają na pełną swobodę jazdy.

Perfekcja tkwi w szczegółach

Istotną rolę odgrywają również systemy bezpieczeństwa, które pomagają właściwie zareagować kierowcy w każdej sytuacji. Mowa o systemie sygnalizacji nagłego hamowania ESS, a także systemie skutecznego hamowania, będącego połączeniem takich rozwiązań jak ABS+EBD+BAS. Nad bezpieczeństwem kierowcy i pasażerów czuwają również poduszki powietrzne – wewnątrz znajduje się ich aż siedem.

Jednak nowoczesne rozwiązania to nie wszystko. Legendarny Fiat 500 prezentuje się w nowej, odświeżonej odsłonie nawiązującej do kultowej „pięćsetki”. Wszelkie detale wchodzące w skład wyposażenia nawiązują do niepowtarzalnego stylu kultowego modelu, tak popularnego w latach 60. Są to na przykład światła do jazdy dziennej w technologii LED dostępne w kształcie będącym odwołaniem do zera w logo Fiata, a także stylowe tylne lampy czy chromowane dodatki. Fiat 500 w podstawowej wersji Pop to idealne rozwiązanie dla kierowców poszukujących sprawdzonego kompaktu do jazdy po mieście.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here