Czy transplantacja włosów ma wady

Wciąż zastanawiasz się, co zrobić z łysiejącymi miejscami na głowie? Jeżeli zauważyłeś takie obszary, to skutecznym rozwiązaniem będzie transplantacja włosów Warszawa, pozwoli Ci wykonać zabieg, w dziesiątkach klinik medycyny estetycznej na terenie miasta.

Wszczepianie włosów Warszawa – efekt gwarantowany?

Transplantacja to jeden z najlepszych sposobów na uzyskanie bujniejszego owłosienia. Główną korzyścią zabiegu jest jego długotrwałość. Po przeszczepieniu włosów pozostaną one w nowym miejscu do końca życia. Jest to jedna z kluczowych przyczyn wyjaśniających popularność, jaką cieszą się przeszczepy włosów Warszawa jest szczególnie często wybierana na miejsce zabiegu.

Pamiętaj jednak, że nie jest to rozwiązanie idealne. Dodatkowo uzyskane efekty będą różnić się od sytuacji pacjenta. W praktyce oznacza to, że powrót idealnej młodzieńczej czupryny nie jest efektem, który dadzą Ci przeszczepy włosów Warszawa, i znajdujące się w niej kliniki, pozwolą Ci odzyskać część dawnego wyglądu. Dlaczego nie należy się nastawiać na efekt WOW? Wynika to ze sposobu przeprowadzania zabiegu.

Przeszczep włosów – na co można liczyć?

Każdy osoba decydująca się na przeszczep może korzystać jedynie z własnych włosów. Włosy są pobierane najczęściej z tyłu głowy i przeszczepianie do obszarów rzadszych. Co więcej, włosy w trakcie zabiegu nie mogą być wszczepiane zbyt gęsto. Wszystko to sprawia, że ilość korzeni, które można umieść w przerzedzonym miejscu jest ograniczona. Nie oznacza to jednak, że do uzyskania wymarzonego efektu nie wystarczy Transplantacja włosów Warszawa daje łatwy dostęp do nowoczesnych technologii oraz do doświadczonych chirurgów.

Oznacza to, że jeżeli Twoje przerzedzone obszary nie są bardzo rozległe, to uzyskany efekt może wyglądać jak fryzura z danych lat. Nie licz jednak na to, że idealnym rozwiązaniem na duże braki owłosienia będzie wszczepianie włosów Warszawa da Ci jedynie dostęp do lekarzy, którzy znacząco poprawią Twój aktualny wygląd. Nie będą jednak w stanie przywrócić bujnych włosów z minionych lat. Dlatego tak ważna jest rozmowa ze szczerym chirurgiem, który uczciwie przedstawi potencjalne efekty przeszczepu.

Trzeba też pamiętać, że transplantacja najczęściej nie kończy się na jednym zabiegu. Czasem potrzebne są 3-4 przeszczepy.