Alfa Romeo Giulietta - kompromis w atrakcyjnej cenie

Alfa Romeo Giulietta to jeden z najlepszych kompaktów poruszających się po polskich drogach. Wysoką satysfakcję zapewnia przede wszystkim unikalna sylwetka, klasa premium, nowoczesne wyposażenie i świetny design. A wszystko to dostępne w konkurencyjnej cenie, dzięki której jest realnym rywalem innej, lubianej limuzyny pochodzącej ze stajni VW Golfa.

Zadziorna i dynamiczna

Ekskluzywny design Alfy Romeo, świetna prezencja, wysoki komfort jazdy, nowoczesne systemy bezpieczeństwa i sportowy charakter auta – tyle wystarczy, by przekonać sceptyków do wyboru tego kompaktu klasy premium. Giulietta nie wzięła się znikąd. Twórcy nawiązali do modelu istniejącego we Włoszech na przełomie lat 50. i 60. ubiegłego wieku. W ten sposób zyskała ducha minionej epoki, łącząc w sobie tradycyjną stylistykę z nowoczesnym podejściem do konstrukcji. W ten sposób powstał pojazd, który odpowiada oczekiwaniom konsumentów nastawionych na dynamiczne, ale zarazem kompaktowe auto, zapewniające znacznie więcej, niż inne modele tej klasy.

Piękna sylwetka Giulietty

Sylwetka Giulietty zachwyca smukłą linią, połączoną ze sportowym wykończeniem detali. Zaspokaja potrzeby każdego kierowcy, który prócz bezpieczeństwa i prestiżu ceni sobie zwrotność oraz dynamiczność. Obie te cechy pozwalają na czerpanie pełnej przyjemności z prowadzenia auta. Możliwe jest to dzięki wytrzymałym, ergonomicznym silnikom. Alfa Romeo zapewnia nowoczesne jednostki benzynowe z turbodoładowaniem (moc od 120 do 240 KM), a także drapieżne silniki wysokoprężne (moc od 120 do 175KM). Wart uwagi jest natomiast zupełnie nowy silnik TCT 1.6 JTDM o sile 120 KM, który jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują kompromisu między osiągami, a niskim zużyciem paliwa. Z pewnością zadowoli zarówno klientów biznesowych, jak i prywatnych.

Wiele możliwości w jednym aucie

Zwolenników dynamicznej jazdy przekona nowatorski system D.N.A. Z jego pomocą kierowca może dopasować moc silnika do stylu jazdy, a także sytuacji na drodze. W ofercie dostępne są trzy tryby: Dynamic, Natural oraz All-Weather. Pierwszy z nich będzie idealny podczas żwawszej podróży za miasto, drugi oferuje ekonomiczną, oszczędną jazdę, ostatni okazuje się z kolei przydatny podczas złych warunków pogodowych. Kolumny McPhersona z przodu i tylne zawieszenie Multilink, które utrzymują zawieszenie auta, pozwalając na idealne prowadzenie samochodu. Dają  nie tylko pewność, ale także poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dbałość o każdy detal, innowacyjne rozwiązania techniczne oraz smukła sylwetka łącząca w sobie tradycję z nowoczesnością czynią Giuliettę synonimem prestiżu.